Ana sayfa   Ürünler   Bize Ulaşın   Site Haritası  

Anasayfa Ürünler Hakkımızda İletişim Bilgileri Bize ulaşın REFERANSLAR
       
         
 • THECUS NAS ÜNİTELERİ ARTIK McAffe ANTIVIRUS İLE GÜVENDE
 • THECUS NAS CİHAZLARI ARTIK 4TB HDD LERİ DESTEKLİYOR.....
 • THECUS AMİRAL GEMİSİ N16000 İLE SİZE 1000MB/S ÜZERİNDE TRANSFER HIZI SUNUYOR
 • 7/24 ÇALIŞABİLECEK BİR ÇOK PROJEDE İHTİYACINIZ OLAN HITACHI ENTERPRISE SERİSİ HDD LER STOKLARIMIZDA
 •   PCG Bilgisayar 1998 yılında bilişim sektöründe kurumsal firmalar için çözüm üreten bir firma olarak faaliyete başlamıştır.Müşteriyi anlamak ve uygun çözüm üretmek ilkesi ile çalışan firmamız donanımlı ve genç kadrosu ile sayısı sürekli artan ve kalıcı bir müşteri portföyü oluşturmayı başarmıştır.

    Sektörel ihtiyaçları yakından takip eden firmamız 2006 yılında çalışmalarına farklı bir yön vererek yeni bir yapılanmayla ithalat çalışmalarına başlamıştır.Öncelikle Dijital Fotoğraf Çerçevesi ile başlayan ithalat çalışmaları E-VIEW markası ile tescillenerek “dijital yaşam stiliniz” sloganıyla bilişim sektörüne hizmet etmeye başlamıştır.

    2008 yılında ürün yelpazesine Veri Depolama ünitelerini katma kararı alan firmamız THECUS VERİ DEPOLAMA ÜNİTELERİNİN Türkiye distiribütörü olmuştur.Sadece veri depolama teknolojileri üreten THECUS Tayvan'ın en büyük üreticeilerinden biridir.Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin beğenisine sunulan THECUS pazar payı oranını kısa sürede arttırarak, sektörün aranılan markası haline gelmiştir.

    En büyük kazancın müşteri memnuniyeti olduğunu bilen ve bunu ilke olarak benimseyen firmamız yeni markalar ve doğru ürünlerle bilişim sektörüne hizmet etmeye devam edecektir.

  Vizyonumuz ; Gelecekte sektörel gereksinimleri karşılayabilen lider bir tedarikçi olmak,

  Misyonumuz ; Müşterilerimiz ile uzun soluklu , her anlamda karlı ilişkiler kurarak, sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz güveni profesyonel anlayışla yükseltmeye devam etmektir.


  www.e-jett.com
  PCG BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  Tel : +90 216 441 0 PCG (724)     Faks: +90 216 441 04 70