26/01/2015 – Thecus® N2310; Electronista, ABD tarafından incelendi: “Thecus, mükemmel bir giriş seviyesi sistemi tanıttı.”

Electronista, 20 yıldan fazla bir süredir mümkün olan en dakik haberleri okuyucularına sunmaktadır. Ve son olarak Thecus N2310 ile dijital veri yönetme işlevini değerlendirdiler.

Makale, DVD’ler, harici sabit diskler ve USB bellekler arasında yayılmış tüm verileri merkezileştirme ihtiyacı ile başlar. “Kurulum hakkında çok bilgili olmayan ama yükseltilemeyen çözümlere takılmak da istemeyen bilgisayar kullanıcıları için hangi seçenekler vardır? Üzülmeyin çünkü Thecus’ın N2310 ile hayal kırıklığı yaratmayan kolay kullanımlı bir seçeneği var. N2310 için ilk kurulum, ağ depolama sistemlerinde tanık olduğumuz muhtemel en kolay işlemlerden biridir.”

Thecus N2310, sadece kullanıcı dostu bir cihaz değil, aynı zamanda büyük bir performans ile pek çok özellikler sağlar. “Thecus, eski sistemini bir ağ depolama kutusuna aktarmakla veya bir yığın karmaşık seçenekli yazılımlarla onarmak için zaman kaybetmek istemeyen insanlara mükemmel bir giriş seviyesi sistemi tanıttı. Kurulum kolaylığı ve gündelik kullanımıyla N2310, pek çok ev kullanıcısını memnun edecektir.”

 

Electronista tarafından yapılan Thecus N2310 incelemesinin tüm detayları için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.electronista.com/reviews/thecus-n2310-nas.html

Thecus N2310 ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

http://www.thecus.com/product.php?PROD_ID=97

http://www.pcgbilgisayar.com/urunler/thecus-n2310-nas-server/