Bankacılık sektörü, dijital verilerini genişletmesiyle yapılan değişikliklerle devrim yarattı. İnternet üzerinden giderek birçok kişi bankacılık hizmetini kullanmaktadır. Gündelik işlemler, tasarruf hesabı yönetimi, emeklilik planları ve stok faaliyetleri, hepsi de çevrimiçi hizmetler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu veriler bir bütün olarak toplum için hayati önem taşır ve düzgün bir şekilde depolanmasının sağlanması gerekir. Thecus NAS, bankacılık ve finans endüstrisi için ideal kapsamlı bir depolama çözümü seti sunar.

 

Büyük Depolama Kapasitesi

Thecus NAS, 16 bölüme kadar ve her biri 12 TB’a kadar sabit disk sürücüleriyle uyumludur. Kullanıcılar, Daisy-Chaining teknolojisini kullanarak en uygun performansı korurken depolama hacmini etkili bir şekilde artırmak için kullanabilirler. Bu, 960 TB’a kadar veri kapasitesine olanak tanır.

Kaya Sağlam Veri Güvenliği

Birlikte verilen ücretsiz antivirüs yazılımı, zararlı yazılımların Thecus NAS’de depolanan verileri bozmasını önler. Üst düzey AES 256 bitlik RAID Birimi Şifreleme, şifrelenmiş anahtarı içeren bir USB sürücüsüyle erişimi engeller. Thecus NAS, güvenli dosya iletimi sağlamak için SFTP, HTTPS ve SSL protokollerini uygular. Kilitlenebilir tahrik tepsileri, önemli verilere fiziksel güvenlik sağlar.

Sistem Yedekliği

Thecus NAS, sistem yedekliliği için Yüksek Erişilebilirlik sağlar. Bu, herhangi bir sebeple bir sistemin düşmesi halinde, diğerinin derhal durduğu yerden alması anlamına gelir. Bu, yaşamsal finansal hizmetlerin her zaman hazır ve çalışır durumda olmasını sağlayacaktır.

Çözüm

Thecus, yüksek çalışma talepleri ve yüksek kapasite gereksinimlerini karşılamak için N16910SAS’ı yalnızca geniş depolama alanı için değil aynı zamanda birden fazla Ethernet portunu birleştirerek ve gelişmiş donanımından Intel Xeon dört çekirdekli işlemciyle faydalanarak bağlantı toplama yoluyla kolay ve hızlı ağ erişimi sağlamaktadır. 16 GB sistem belleği.

Thecus, daha hızlı veri erişimi ve hisse ticareti gibi gerçek zamanlı işlemler için yeni All-Flash Array ağ depolama çözümleri sunmaktadır. Thecus LightningPRO SE300 ve SC180, üst düzey üretkenlik için flash belleği temel alıyor ve en kritik uygulamaları en çok işleyebiliyor.