Özelikle tıbbi alanda kapsamlı ve etkili bir medikal bilgi sistemine sahip olmak çok önemlidir. Bu, tıbbi alanda personelin hastalarına en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamak için zamanında doğru kararlar vermesini sağlar. Tıbbi organizasyonlar için gerekli istikrar ve güvenliği sağlayacak güvenilir bir sisteme sahip olmak hayati önem taşımaktadır. Thecus NAS ile BT yöneticilerine, ağ altyapısını desteklemek ve tıbbi personelini sağlam bir bilgi sistemi ile güçlendirmek için ideal bir araçtır. Total Security Solution Thecus NAS’de sunulan AES 256-bit şifreleme ve sağlam güvenlik sağlar. Erişim kontrol hakları, kimlik doğrulama, hassas tıbbi verilerin yalnızca uygun ve yetkili kişiler tarafından görülmesi ve tüm etkinliklerin izlenmesini sağlamaktadır. Thecus NAS’da Antivirus ve Access Guard dış güvenlik tehditlerine karşı iyi bir koruma sağlamaktadır.

Çapraz Platform Dosya Paylaşımı

 

Tıbbi alanlarda veri değişimi son derece önemlidir. Thecus NAS, SMB / CIFS, HTTP / HTTPS, FTP, NFSv4 ve AFP gibi sayısız ağ ve dosya paylaşım kurallarını desteklemektedir. Thecus ayrıca Windows, Unix ve MacOS gibi en önemli istemci işletim sistemini ve Android ve iOS üzerinden bile erişimi desteklemekte.

 

Büyük Ölçeklenebilirlik ile Maliyet Verimi

Thecus iSCSI NAS sunucuları, kullanıcılara iSCSI hedef hacimleri oluşturmalarına izin verir ve depolama kapasitesini artırmak için her ihtiyaç duyulduğunda, dahili iSCSI başlatıcısı kullanılarak 5 Thecus NAS cihazı birbirine bağlanabilir. Ayrıca Scale-Out’u kullanan işletmeler, ek NAS cihazları ekleyerek masraflarını sıfırdan veri merkezlerine değiştirmeyi de önleyebilir. İlk harcama daha az olabilir; çünkü yönetim, yükseltme işlemi boyunca herhangi bir kesintiyi en aza indirirken büyük bir yeni birimi satın almak zorunda kalmaz. Veri depolama genişletme için daha öngörülebilir nakit akışlarıyla, işletme, diğer kritik iş projeleri için boşa nakit kullanabilir ve harcamaları daha esnek bir şekilde öncelik sıralamasına alabilir.