Baktığınız her yerde, nakliye, günlük işlemler, iletişim, bankalar vb. dijital veriyi işyerlerinde görebilirsiniz. Dijital veri kullanımı neredeyse tüm devlet kurumlarında ağa bağlı depolama alanına yönelik oldukça artan bir talep yarattı. Thecus NAS ile bu verilerin tümü çeşitli hükümet BT ile ilgili projelerle birlikte kolayca entegre edilebilir ve yönetilebilir. NAS, genel üretkenliği ve verimliliği artırmak için uygun veri erişimi ve yönetimi sağlar. Veri erişim kontrolü ve güvenliği bilgilerin güvenliği ve sanallaştırma da dahil olmak üzere makul ölçeklenebilirlik sağlar; maliyetleri düşük tutabilir ve yönetilebilir tutun.

Veri Güvenliği ve Erişim Kontrolü

Thecus NAS bilgi ve fikri mülkiyet haklarını korumak için AES veri şifreleme sağlar. Erişim kontrol listeleri, yöneticilerin kimlerin gizliliğini sağlayacaklarını kimlerin görebileceğini kontrol etmelerini sağlar. Thecus NAS size bir Windows Active Directory Sunucusu (ADS) veya Hafif Dizin Erişim Protokolü (LDAP) kullanma seçeneği sunar. IT yöneticileri, sistem günlüğüyle Thecus NAS üzerindeki etkinliği izleyebilir ve yapılan tüm değişiklikleri belgeleyebilir. NAS, sizi en son kötü amaçlı yazılımlara ve ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı koruyan ücretsiz bir anti-virüs yazılımı ile birlikte gelir.

Düşük Maliyetli Depolama Çözümleri

Ölçeklenebilirlik, günümüzde depolama birimleri için gereklidir; zira birçok miktarda dijital veri çoğalmaya devam etmektedir. Thecus NAS, diskleri değiştirerek ya da kullanımı kolay Scale-Out özelliğini kullanarak başka bir NAS ekleyerek fiziksel olarak alan eklemeniz gerekip gerekmediğini, depolama gereksinimlerinizle birlikte büyüyebiliyor.

Entegrasyon ve Yedekleme

Thecus NAS kurulumu ve bakımı kolaydır, bu nedenle küçük bir projede bile mükemmel bir çözümdür, çünkü özel bir BT yöneticisine ihtiyaç duymaz, ancak yine de bir web sitesi işletmek veya yedekleme yapmak için kullanması gibi birçok sunucu özelliği sunar. Thecus NAS, geleneksel teyp yedeklemeleriyle karşılaştırıldığında, kullanımı çok daha hızlı, daha kullanışlı ve harici depolama ortamında da düzenli zamanlanmış yedeklemeler için de yapılandırılabilir. Farklı RAID kurulumları, sabit disk arızasında bile veri kaybı olmadan güvenli ve güvenli bir çalışma sağlar.

 

Çözümler

Veri koruması ve Şifreleme her şeyden önemlidir. Thecus tarafından N8910 gibi yüksek seviyeli rafa monte NAS ve 8 ve 12 bölmeli sırasıyla N12910SAS, her ikisini de sunuyor ve bu önemli özelliklerin yüksek performans ve muazzam kapasite potansiyeline sahip olmasını sağlıyor.

 

Thecus daha küçük projeler için, raf montajı için yedekli güç kaynaklarına sahip 4 bölmeli N4910U PRO-R’yi veya güç kesilmesi sırasında bile veri kaybını önlemek için UPS’li N5810PRO 5 bölmeli kule önerir.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için.