Haberler

GIGABYTE, Maksimum GPU Yoğunluğuna Sahip İki Yeni Güçlü Derin Öğrenim Motorunu Duyurdu

Yüksek performanslı bilgi işlem için sunucu donanımında bir endüstri lideri olan GIGABYTE, veri merkezinize büyük paralel bilgi işlem yetenekleri sağlamak için iki yeni güçlü 4U GPU sunucusu yayınladı: 8 x SXM2 GPU G481-S80 ve 10 x GPU G481-HA0. Her iki ürün de piyasada mevcut olan bu form faktörünün en yüksek GPU yoğunluğunu sunuyor.

Yapay zeka, […]

GIGABYTE, GPU’nun Knowhow’ını Intel’in Xeon® Ölçeklenebilir Platformuna Getiriyor

Önde gelen GPU sunucu üreticisi GIGABYTE, yeni GPU sunucu ürününü Avrupa ve Asya’daki gelecekteki GTC Etkinlikleri dizisinde sergileyecek.

GIGABYTE, Intel Xeon® Ölçeklenebilir performansını, yüksek performanslı bilgi işlem alanındaki giderek yaygınlaşan geniş kullanım ömrü özelliklerini karşılamak üzere tasarlanmış öncü 2U, 8 GPU sunucusuna – G291-280 – getiriyor. GIGABYTE, Avrupa ve Asya’daki yaklaşmakta olan GTC gösterileri serisi […]

Thecus® N4350, İngiltere’nin Rekabet Ortamında Nas Sunucular Arasında “En Değerli” Ödülünü Aldı

Simply Reviews, herkes için uygun herhangi bir ürün ve hizmet ile ilgili gerçeği yansıtan ve bununla gurur duyan küresel çevrimiçi teknoloji medyasıdır! Dikkatlerini yakın geçmişteki Thecus’un bütçeye uygun dörtlü NAS’ına, N4350’ye çevirdi.

Thecus N4350 son derece cazip fiyatlarla enerji verimliliği ile diğer sunuculardan kendini ayırıyor. “Thecus, gelişen NAS alet ailesi piyasadaki en uygun fiyatlı ürünlerden […]

Thecus®, Industry 4.0’ın gücünden yararlanmaktadır

Otomasyon, her endüstride derin bir kök salıyor ve üretimde anahtar rolü almaktadır. Thecus’un Ennoconn Ticari Grubunda olmasının getirdiği birçok avantajdan biri Endüstrinin 4.0 üretim gücünden yararlanabilmesidir. Endüstrinin 4.0 akıllı üretim süreci, işletmelerin yeni kalite güvencesi, verimlilik ve verimlilik seviyeleri üretmesine olanak tanımaktadır. 

Endüstri 4.0 Nedir?

Endüstri 4.0, Yeni Endüstriyel Devrimdir; Endüstri 4.0, çok beğenilen “Things of […]

Thecus®, Dünya Bilişim Teknolojileri Kongresi’nde ödüllü ürünleri sundu

“Thecus Depolama Çözümleri, küresel teknoloji liderlerinin incelemesinde”

Thecus Teknoloji, Tayvan’daki 21. Bilişim Teknolojileri Kongresi (WCIT) ‘ne ödüllü NAS’ların sergilenmesi için davet edildi. Etkinlik, 10-13 Eylül tarihleri arasında Taipei’de gerçekleşti ve 80’den fazla ülkeden gelen 2500 vizyon sahibi ve endüstride önde gelen kişileri, hükümet liderleri ve akademisyenleri bir araya getirdi.

Thecus, N2810PRO ve N5810PRO ile bu yıl […]