Başarılı kullanıcı dostu P2P modülü artık tüm Thecus NAS cihazlarında kullanılmak üzere hazır.

Orbweb.me ‘nin Windows Storage Server Essentials NAS çözümünün başarısından sonra, Thecus Technology Corp ve ortağı Orbweb Inc. Linux Nas cihazları için Orbweb.me getirmeye karar verdi. Bu akıllı uygulama Chrome, Internet Explorer ya da Firefox gibi tarayıcılardan Thecus Linux NAS’ a uzaktan erişim deneyimi kazandırıyor.

Orbweb.me kullanıcıların NAS cihazlarındaki dosyaları her zaman ve her  yerde kolayca görüntüleyebilecekleri ve akışı yönetebilecekleri bir P2P modülüdür. IP adresi gerektirmez. Bunun yanı sıra, Orbweb 4.0 web kamerası izleme, zaman akışını görüntüleme ve snapshot dahil olmak üzere birçok özellik sunuyor. Bütün bu özellikler Thecus NAS ‘ın işlevselliğini daha da artırmaktadır çünkü Thecus ve Orbweb arasındaki ortaklık, Orbweb.me Ultimate sürümü için abonelik içerir.

Thecus NAS kullanıcıların veri güvenliğini korumak için çeşitli güvenlik protokol ve özellikleri kullanır. Veri transferi sağlanırken olası saldırılara karşı Orbweb.me veri trafiğinin güvenliğini sağlamak için askeri düzeyde AES-256bit şifreleme kullanır.

NOT: Orbweb.me WSSE, Thecus OS 5.0 veya Thecus OS 7.0 ile güçlendirilmiş tüm Thecus NAS cihazlarında mevcuttur.

Google Play ve App Store’ dan ücretsiz mobil uygulama indirebilirsiniz.