‘’Kusursuz çalışan ara birimleri ile mükemmel bir tasarım.’’

PurePC, 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren ve sektörünün lider firmalarından biridir. Polonyalı izleyicilerine bilişim sektöründeki teknolojik yenilikler hakkında yaptıkları değerlendirmeleri sunmaktadırlar. Son zamanlarda Thecus N4310’u test ettiler ve Windows NAS’ların piyasaya neler sunabileceğine karar verdiler. Hadi bir bakalım.

Thecus W2000+NAS , Linux endüstri standartları ile karşılaştırıldığında kullanıcılarına kapsamlı Windows Storage Server 2012 R2 Temelleri ile desteklenmiş piyasadaki ilk işletim sistemi alternatifini verir. Bu kullanışlı işletim sistemi NAS kullanıcılarına Windows ortamına sağladığı mükemmel uyum ile aynı diğer Windows cihazları gibi görünür. Microsoft Windows Storage Server 2012 R2 Temelleri, yaptığımız işte ihtiyacımız olan hemen hemen herşeyin önceden yüklenmiş olmasından dolayı önemli bir avantaja sahiptir. Bu harika tasarlanmış, kusursuz çalışan arayüzler ile donatılmış cihaz da en önemli olan da bir mouse, klavye ve monitör ile bilgisayara dönüştererek çalışabilmenizdir.

Thecus W2000+, Windows yazılımı üzerinden depolama ağına basit giriş öneri sunmaktadır. Bu yeni 2 diskli NAS, ev ve küçük ölçekli firma kullanıcıları için oldukça idealdir. Thecus W2000+, önceliği yüksek performans olmayan fakat Windows Server avantajlarından yararlanmak isteyen birey ve şirketler için hazır bir cihazdır.

Thecus, hiç şüphesiz ekipman türleri ile Synology ve QNAP gibi devlerle cesurca yarışan piyasanın en saygın oyuncularından biridir.

 

Thecus W2000+ ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

http://wss.thecus.com/product_W2000.php

http://www.pcgbilgisayar.com/urunler/thecus-w2000-nas-server/

http://thecus.com/product.php?PROD_ID=105