Otomasyon, her endüstride derin bir kök salıyor ve üretimde anahtar rolü almaktadır. Thecus’un Ennoconn Ticari Grubunda olmasının getirdiği birçok avantajdan biri Endüstrinin 4.0 üretim gücünden yararlanabilmesidir. Endüstrinin 4.0 akıllı üretim süreci, işletmelerin yeni kalite güvencesi, verimlilik ve verimlilik seviyeleri üretmesine olanak tanımaktadır. 

Endüstri 4.0 Nedir?

Endüstri 4.0, Yeni Endüstriyel Devrimdir; Endüstri 4.0, çok beğenilen “Things of Internet” (IoT) ve akıllı teknolojiyle dijital teknolojiler, otomasyon, bulut bilişimi ve makinadan-makineye iletişimden yararlanmaktadır. Bu teknolojiler akıllı altyapılara izin verir ve bu da gerçekten “akıllı fabrikalar” yaratır. Gerçekten bir Sanayi Devrimi’dir ve Ennoconn Business grubunda ve ilgili fabrikalarda gösterilen üretim yeniliği, 2014’ten beri endüstrinin lideridir.Thecus Genel Müdürü Florence Shih, “Endüstri 4.0 üretim süreçlerimiz, Thecus’un müşterilerine en üst seviyede güvenilirlik ve kalite güvencesi sunmasını sağlıyor”

Endüstriyel IOT teknolojisi

Belirtildiği gibi, Industry 4.0 imalatı endüstriyel IoT teknolojisi ile çalışmayı gerektirir. Cihazlar bağlı olduğunda, ürettikleri veriler akıllı bir fabrika ortamı yaratan yazılım uygulamalarına akabiliyor. Yönetim, bu bilgiyi yakından izleyebilir ve ölçebilir, birikmiş verilerle hatayı önlemek, israfı azaltmak ve imalat sürecinin genel verimliliğini artırmak için önlem almış olurlar.

 

Endüstrinin Değeri 4.0

Endüstriyel bir verimlilikle oluşturulmuş bir elektronik cihaz üretme maliyeti önemli ölçüde düşmüştür. Bu, Thecus’un son tüketici NAS’ini neredeyse duyulmamış bir değerde sunmasına izin verdi. Thecus, N2350 ve N4350’den yeni 2 bölmeli ve 4 bölmeli NAS, bu yeni endüstri mimarisi ve işleminin daha yüksek performans, daha fazla özellik, daha iyi yazılım ve Thecus’un geleneksel olarak bilinen bir düzcam yapısı ile en iyi örneklerindendir.   NAS’ın önceliklerinden daha düşük bir fiyatta gelmektedir.