Simply Reviews, herkes için uygun herhangi bir ürün ve hizmet ile ilgili gerçeği yansıtan ve bununla gurur duyan küresel çevrimiçi teknoloji medyasıdır! Dikkatlerini yakın geçmişteki Thecus’un bütçeye uygun dörtlü NAS’ına, N4350’ye çevirdi.

Thecus N4350 son derece cazip fiyatlarla enerji verimliliği ile diğer sunuculardan kendini ayırıyor. “Thecus, gelişen NAS alet ailesi piyasadaki en uygun fiyatlı ürünlerden biri olduğu için değer açısından güzel bir üne sahip. Bu kompakt masaüstü NAS, dört adet çalışırken değiştirilebilir SATA sürücü yuvası, makul bir depolama alanı seti sunuyor ve bununla birlikte yalnızca 199 USD fiyatla sunduğu en yeni N4350 ile daha da ileriye gidiyor. ”

Gigabit testlerinde saygıdeğer hızlar döndüğü için N4350 performans testinde başarısız olmaz. “Iometer, bir Dell PowerEdge R640 Xeon Ölçeklenebilir Windows raf sunucusuna eşlenen bir NAS paylaşımıyla 111 MB / sn ve 112 MB / sn’lik sıralı okuma ve yazma hızlarını bildirdi.”

N4350, Thecus’un en yeni OS7 yazılımı kurulu bir şekilde geliyor. “Yeni tasarlanmış web ara yüzü daha sezgisel ve masaüstü alanı en sevdiğiniz uygulamalar için hızlı erişim simgeleri barındırıyor.  Bunun yanında özel arka planlar görüntülenebiliyor.”

 

KARAR

NAS’ın genel değerlendirmesi, N4350’ye Değer ödülü verilerek başarısı duyuruldu. “Dosya paylaşımı ve veri koruması için basit, kullanımı kolay bir NAS cihazı isteyen Ev kullanıcıları ve SOHO’lar N4350’den daha ucuz bir alternatif bulamayacaklar. […] Gigabit performansı iyi, hot-swap sürücü yuvaları artı iyi bir yedekleme araçları seti var ve kurulum kalitesi açısından hataya yer vermeyecek. ”

Artıları

  • Küçük, sessiz ve çok sağlam
  • Büyük bir değer
  • ThecusOS7 yazılımı
  • İyi Gigabit performans

Thecus N4350 Review