GIGABYTE: Yenilikçi Anakart Teknoloji Lideri

GIGABYTE, sürekli teknolojik yenilikler içerisinde tartışmasız konuma gelmesi, 1986 yılında kurulması ile başlamaktadır. GIGABYTE, önemli teknolojilere odaklanarak ve sıkı kalite standartlarından taviz vermeden üretim standartlarına ürün tedariği yapmaktadır. GIGABYTE, dünyanın yenilikçi ve güvenilir anakart lideri olarak kabul edilmiştir. Hızla değişen dünya ya ayak uydurmak için, Anakartlar, Ekran Kartları, PC Bileşenleri, PC Çevre, dizüstü bilgisayarlar, Slate Cihazları, Masaüstü PC’ler, Ağ İletişimi, Sunucular ve Cep Telefonları kapsayan kapsamlı ürünleri siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dijital yaşamın bir parçası olmak adına en doğru yanıtları sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz ve Müşteri Memnuniyeti
GIGABYTE, profesyonel ve faydalı hizmetler sunabilmek için, dünya çapında, müşterilerimizin memnuniyetini maksimize etme çabası ile ürün ve hizmetlerini hiçdurmadan geliştiren bir şirkettir. Tüm dünya da yüzlerce müşteri hizmet birimleri ve ilgili ağları kurmuştur. Müşteri deneyimlerinden yola çıkarak, kullanıcı dostu garanti hizmetleri sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ürünün üretiminden itibaren temel düşüncemiz olmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamak için, sadece en üst kalitede ürünler sunmakla yetinmeyerek, her zaman her yerde hizmet sunan ve Müşterilerilerine hızlı ve çözüm odaklı servisler vererek, en etkin faydayı amaçlayan bir şirkettir.

Sürekli İlham Gücü
Tayvan’ın En İyi 20 Markası içerisinde yer alan GIGABAYTE,133 milyon ABD doları değerinde bir şirkettir, sürekli müşteri deneyimleri arttırmak ve yeni yollar sağlamak için ileri teknolojiler ve yenilikçi yanını canlı tutmaktadır. Medya ve dünya çapında Yetkili kuruluşlardan 10 binlerce ödül ile, Anakart ve VGA Teknolojileri öncüsü olarak ün kazanmıştır. 2011 yılında Asya’nın en iyi 100 teknoloji şirketi içerisinde olan ve Tayvan Mükemmellik Ödülünü Kazanan GIGABYTE, anahtar teknolojiler, gelişmiş yenilikler, kalite güvencesi ve müşteri hizmetleri ile benzersiz konumunu güçlendirerek, yeni ürünler üretmeyi herzaman kullanıcılarına garanti etmektedir.

ENTERPRISE Ürünler;

*Server

*Workstation

*Embedded Sistemler

*Datacenter Çözümleri

*Storage Çözümleri

*Aksesuarlar